Spyderco Manix 2 XL – Passa på!

Lamnia.com har fått in några Spyderco Manix 2 XL I lager, om du är intresserad av min högst klassade fällkniv.

Dessa går riktigt fort och det är svårt att få tag på dessa på något annat ställe än just Lamnia.com så länge du inte tänkt importera knivarna direkt från USA, vilket jag inte rekommenderar.

Jag rekommenderar att du läser min recension/test av Spyderco Manix 2 XL innan du köper något, så att du vet vad du får.

Jag bifogar två direktlänkar till Lamnia.com, beroende på om du är intresserad av den med svart finish eller den med satin finish.

Direktlänk G10 Black

Direktlänk G10 Satin

Notera att detta inlägg är 4 år gammalt. Tänk på att 4 år är en lång tid och att saker och åsikter kan och troligen har ändrats sedan dess. Använd gärna sök funktionen för att hitta nyare inlägg med samma ämne.

Categories:

Tags:

Comments are closed

mars 2023
M T O T F L S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Produkter
Prenumerera på bloggen via e-post

Ange din e-postadress för att prenumerera på den här bloggen och få meddelanden om nya inlägg via e-post.